SKU #:DP-2P30A120-ALLMFG #:DP-2P30A120
DP-2P30A120.jpg
R-Line
R-Line 2 Pole 30 FLA Definite Purpose Magnetic Contactor | 120V Coil
    Description
    R-Line's 2 Pole 30A Definite Purpose Magnetic Contactor with 120V Coil Features a Compact Size, Box Lug Terminals and Universal Galvanized Mounting Plates