SKU #:DR120A3000/U-RESMFG #:DR120A3000/U
DR120.jpg
Resideo
Resideo Whole House Dehumidifier | 120 Pints Per Day | 120V
Discontinued Model
    Description
    Specifications
    • BrandResideo
    • Amperage7.30A
    • Depth (In.)14.3
    • Duct Size (In.)10 Round, 6 Round (Supply)
    • Hertz60 Hz
    • Length (In.)32.2
    • Package Contents(4) Leveling Feet with Rubber Isolation Pads
    • RefrigerantR410A
    • Voltage (V)120 V