SKU #:MR2PM24-11C-JCSMFG #:MR2PM24-11C
MR2PM.jpg
Johnson Controls
Johnson Controls 2 Stage Panel Mount Electronic Temperature/Defrost Control | 24VAC
    Description
    Specifications
    • BrandJohnson Controls
    • Depth (In.)2.07
    • DisplayLED
    • Full Load Amps @ 120 V(AC)5.80A
    • Full Load Amps @ 240 V(AC)4.90A