SKU #:DP-2P30A24-ALLMFG #:DP-2P30A24
DP-2P30A120.jpg
R-Line
R-Line 2 Pole 30 FLA Definite Purpose Magnetic Contactor | 24V Coil
    Description
    R-Line's 2 Pole 30A Definite Purpose Magnetic Contactor with 24V Coil Features a Compact Size, Screw Terminals and Universal Galvanized Mounting Plates