SKU #:DP-2P40A24-ALLMFG #:DP-2P40A24
DP-2P40A24.jpg
R-Line
R-Line 2 Pole 40 FLA Definite Purpose Magnetic Contactor | 24V Coil
    Description
    R-Line's 2 Pole 40A Definite Purpose Magnetic Contactor with 24V Coil Features a Compact Size, Box Lug Terminals and Universal Galvanized Mounting Plates